YurtKirala.com Hakkında

2015 yılında beri faliyet gösteren yurtkirala.com sitesi her geçen gün kendini  geliştirerek üniversite öğrencilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Türkiye’nin en  çok tercih edilen yurt tanıtım sitesi olan yurkirala.com, üyesi olan yurtları özenle seçerek kaliteli hizmet vermeyi kendine amaç edinmiş bir sitedir.

Yurtkirala.com bugün üniversite öğrencileri arasında en fazla tercih edilen ve en güvenilir sitedir.  2018 yılında başlatmış olduğu online kayıt özelliği ile üniversite öğrencilerine indirimli yurt hizmeti sunmaktadır.

Online kayıt formunu dolduran her öğrenci indirimli yurtta kalma hakkını elde eder. Kayıt formunu dolduran her öğrenci çekilişsiz kurasız indirim hakkı kazanır.

Öğrencinin yurduna “yurt kayıt formu” üzerindeki kodu kalacağı yurda kayıt yaptırırken sisteme işletmesi ile burs başvurusu otomatik olarak başlar.

Neden Öğrencilerin ve Yurtların Tercihiyiz?

Bizler sadece bir yurt platformu olmamakla beraber öğrencilerin yeni geldikleri şehirde kolay yurt bulmalarını sağlıyoruz.
Öğrencilere indirimli yurt ve burs imkanı sağlıyoruz.
Öğrenciler için bir sosyal sorumluluk projesi yürütmenin yanı sıra yurtlar içinde sağladığımız yurt yönetim sistemi ile de kaliteli hizmet amacı gütmekteyiz.

Öğrenci burs başvurusu için
İndirimli yurt başvurusu için
Yurt yönetim paneli için

Yurtkirala.com Hizmetleri

Barınma Bursu

İndirimli Yurt Kiralama

Online İzin Yönetimi

Yurt Yönetim Sistemi