Blog Yazısı

konya-ozel-yurt-2

Konya Öğrenci Yurdu Hizmetleri

Konya Öğrenci Yurdu, hizmetleri bakımından değerlendirilecek olursa genel hizmet kalite standardı oluşturulmuş durumdadır. Aşağı yukarı aynı hizmet kalitesini öğrencilerine sağlayan Konya Öğrenci Yurdu talepleri değerlendirip ona göre bir kalite anlayışı ortaya koymaktadır. Hizmetlerini genel olarak saymaya çalışacağız.

Etüt ortamı oluşturulmaya çalışılmakta ve her öğrencinin kendine özel masası olup öğrencilerin rahat bir şekilde çalışmaları sağlanmaktadır. Ayrıca odalarında da çalışma ortamlarını kurmaları için kendilerine özel masaları sandalyeleri bulunmaktadır. Diledikleri zaman ders çalışmaları ve çalışmalarından tam verim almaları yurtlarımızın temel amaçlarından biridir. Yurtlarda her katta öğrenci sayısına uygun olarak döşenmiş  KULLANICI-IP  sayısı uyumuna göre dizayn edilmiş modemlerle sorunsuz internet hizmeti verilmekte diledikleri gibi kullanımlarına sunulmaktadır. Öğrenciler ortak yaşam alanlarına uygun olarak dizayn edilmiş çamaşır yıkama saatleri içerisinde çok cüz’i bir miktar karşılığında çamaşırlarını yıkayabilir, özenle temizlenen kurutma odalarında kurutup ütülerini yapabilmektedirler.

Öğrencilerin kaynaşıp arkadaş olmalarına daha da önem veren Konya Öğrenci Yurdu çeşitli etkinliklerle bu uygulamayı gerçekleştirmektedir. Örneğin; yurtlarda tanışma geceleri, çay saatleri ve piknik ve geziler düzenlemektedir. Arkadaşlık ortamını geliştirip daha yaşanılabilir bir ortam oluşturmaya çalışmaktadırlar. Ulaşım konusunda ise genelde tramvay ve otobüslerle ulaşım sağlanmakta ancak yurtlar üniversitelere çok yakın konumlandıkları için diledikleri gibi yürüyüp en geç 20 dakika içerisinde okullarına ulaşmaları mümkündür.

Konya Öğrenci Yurdu Tercih Nedenleri Nelerdir?

Çetin geçen Konya kışlarını gördükten sonra bile bu sorunun cevabını vermek çok zor olmasa gerek. Öğrenci evlerinde yaşayanların genel sıkıntısı olan yemek ve ısınma sorunları asla Konya Öğrenci Yurdu yaşatmamaktadır. Yemekleri itinayla ve besleyici şekilde seçmeye özen gösteren yurtlar ayrıca merkezi ısınma yöntemini kullanarak yurdun her noktasını aynı derecede ısıtmayı başarmaktadırlar. Bu bağlamda düşününce öğrencilerin rahat ve huzurlu bir ortamda yaşayıp da çalışmalarını bu ortamda sürdürmeleri gayet mantıklı olacaktır.

Konya Öğrenci Yurdu Ayarlama Yöntemleri

Her ailenin neredeyse temel sıkıntısı olan yurtları ayarlama yöntemleri http://www.yurtkirala.com olarak çözme garantisi parolasıyla yola çıkmış olan kurumumuz bu dertten sizi kesinlikle kurtarmakta ve en iyi çözümü ayağınıza kadar getirmektedir. Yurtları puanlarına göre ve yurtların imkanlarını tek tıkla görebileceğiniz sitemizden dilediğiniz yurdu seçip ön ödemesini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

Yurtları Karşılaştır

Karşılaştır (0)