Blog Yazısı

konya-ogrenci-yurt-ve-yasam

Konya Öğrenci Yurtları Rahatlıkları

Konya Öğrenci Yurtları, Konya’nın gelişen değişen ekonomik yapısına ve gelişen şehir ortamına ayak uydurmaya çalışmaktadır. Bu çalışmalar kapsamında öğrencilerine yaşanılabilir ortamlar sağlamaya çalışmaktadır. Bu yurtlardaki ortamları öğrencilerin tanıması öncesinden bilmesi ve buna göre tercihlerini doğru yapması gerekir. Yine aileler de bu özellikleri bilip ona göre öğrencilerini emanet etmek istemektedirler. Bu yurtlarda genel olarak odalar 2-3-4-5-6 kişilik olup insanların tercihlerine göre değişmektedir. Bu odalarda yaşanılabilir özgür ve sağlıklı ortamların oluşturulması elzemdir. Öğrencilerin dolapları tek kişiliktir. Her odada yine kişisel temizlik malzemelerini bulundurabilirler. Her odada odanın olanaklarına göre televizyon telefon ve çalışma masaları bulunmaktadır. Vestiyerler, çamaşır makineleri ve ütü odaları mevcut olup öğrencilerin hizmet kalitelerini artırmak için her türlü imkanı sağlamaktadırlar. Öğrenciler için bu uygulamalar ise çamaşırlarını yurt personellerine ütületmek dışındaki hizmetlerini ücretsiz karşılayabilmektedirler. Örneğin öğrencilerin çamaşırlarını yıkmaları ücretsizdir.

Konya Öğrenci Yurtları Hizmetleri

Geniş yurt ortamının yanında yurtlarda odalar da geniş tutulmaya öğrencilere yaşanabilir ortamlar sunmaktadır. Yurtlarda 7/24 sıcak su imkanı sunulmaktadır. Bu yurtlarda her odaya özel banyo mevcut olup diledikleri zaman kullanabilmektedirler. Yurtların misyonları arasında bulunan sosyal bir ortam kurulması konusunda öğrencilerin bu konuda birbiriyle kaynaşması konusunda sosyal faaliyetlerde bulunmaktadır. Örneğin şehir içi ve şehir dışı geziler düzenlenmekte öğrencilerin iç içe geçmesi sağlanmaktadır. Öğrencilerin bir müşteri gibi değil de bir aile bireyi gibi görüldüğü yurtlarda yurt yönetimleri emanet edilen öğrencilerin her türlü sorunlarına yardımcı olmaktadırlar. Öğrenciler kendi evlerindeki konforlarını bulmaktadırlar. Yurtlarda öğrencilerin acil ihtiyaçlarına yönelik gece nöbetçileri bulunmakta herhangi bir sorun karşısında ilk onlar müdahale etmektediler. Yurtlarda belirli günlerde eğlenceler düzenlenmektedir. Öğrencilerin istek ve alışkanlıklarına göre sportif faaliyetler mevcuttur. Örneğin satranç turnuvaları düzenlenmektedir. Konya Öğrenci Yurtları öğrencilerin kaynaşması ve yeni arkadaşlar edinmeleri için sinevizyon gösterileri hazırlamaktadırlar. Eğlenceli ve öğrenim hayatının verimli geçmesi için bu şartlar mevcuttur.

Konya Öğrenci Yurtları Kiralama

http://www.yurtkirala.com olarak bu yurtları kiralamaları ve kiralanan yurtların ön ödemelerine ve ödedikleri paranın karşılığını almalarına yardımcı olmayı görev ve misyon olarak görmekteyiz. Bu yurtların genel özelliklerini, hizmetlerini ve yurt yöneticilerini öğrenmelerine yardımcı olmaktayız. Yurtları diledikleri yerden diledikleri gibi kiralama imkanı sağlamaktayız. Bu hizmetleri görev ve vizyon bilmekteyiz.

Yurtları Karşılaştır

Karşılaştır (0)