Blog Yazısı

konya-ogrenci-yurdu-bul-4

Konyadaki Öğrenci Yurtları Özellikleri

Konyadaki Öğrenci Yurtları, fiyat kalite performansını ön planda tutmaya çalışan yurtlar genelde birbirine yakın özelliklere sahiptir. Yurtların genel özelliklerini sıralamaya çalışacağız. Konyadaki Öğrenci Yurtları öğrencilerin hem tercih hem de taleplerine yönelmektedir. Bu talepleri değerlendiren yurt yönetim kadrosu gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra öğrencilere yansıtmaya anında başlamaktadırlar. Yurtlarda güvenlik önlemleri son derece yüksek tutulmakta öğrencileri ailelerinden daha çok korumaktadırlar. Yurtlar güvenlik kameralarıyla donatılmış durumdadır. Bu kameralar 7/24 kayıt altında tutulmakta herhangi bir sorun karşısında incelikle izlenmektedir. Ayrıca yurtlardaki bu kameralar öğrencilerimizin mahremiyetine kesinlikle önem vermektedirler. Yurtlarda odalar 2-3-4-6 kişiliktir. Bu odalar kişilerin tercihlerine ve bütçelerine göre değişmektedir. Her ne kadar odalarda kalan öğrenci sayısı değişse de odaların konforundan bir şey eksilmemektedir.

Konyadaki Öğrenci Yurtları Hizmetleri

Yurtlardaki arkadaşlık ilişkileri ön plana çıkarılmaya çalışılmaktadır. Bu yurtlarda gerek kültürel gerek tarihi gerekse de sportif gezilerin düzenlendiği görülmektedir. Bu yurtların genel özelliklerinin başında yurtlardaki internet sistemi gelmektedir. Yurtlar 300 ile 1300 TL fiyat aralıklarındadır. Bu aralık Kredi Yurtlar Kurumu tarafından maktu şekilde belirlenmiş olup uygunluk denetimi yapılmaktadır. Yurtlarda genelde 3 öğün yemek çıkarılmaktadır. Bu yemekler bazılarında yurttaki aşçılarla bazılarında ise profesyonel yemek şirketleriyle sağlanmaktadır. Yurt odalarında 24 saat sıcak su imkanı mevcuttur. Ayrıca yurt temizliğine son derece önem verilmekte ve yurt personeli tarafından pazar günleri dışında her gün temizliği yapılmaktadır. Bunun haricinde yurdun ilaçlanması her sene istisnasız yapılmakta haşerelere karşı elzem savaş verilmektedir. Konyadaki Öğrenci Yurtları hizmetlerine yukarıda ek olarak sayılabilecek özellikler arasında ısınma sistemi eklenebilir bu hizmeti yurt yönetimi merkezi ısıtma yöntemi ile sağlamakta yoğun geçen Konya kışlarının soğuk etkisini böylelikle kırmaktadırlar.

Konyadaki Öğrenci Yurtları Kiralanması

Her ne kadar kiralanması zor olsa da yurtların bu zorlukların üstesinden gelmek çok zor olmamaya başlamıştır. Yurtları kiralarken insanlar yurtları görmek istemekte ve yurtların konumlarını kapasitelerini öğrenmek istemektedirler. Bunları her ailenin yapmasına artık gerek kalmamaktadır. http://www.yurtkirala.com olarak bu yurtların konumlarını, özelliklerini ve yurtta kalan kişilerin görüşlerini  her an öğrenmenizi sağlamaktayız. Sizlere ise yalnızca öğrencilerinizi bu yurtlara emanet edip onların eğitimlerinin verimli geçmesine tanıklık etmek kalıyor. Sitemiz üzerinden yurtların ön ödemeleri yapılmakta ve ödemeleri sitemiz aracılığıyla yapılabilmektedir.

Yurtları Karşılaştır

Karşılaştır (0)